Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Село Чорнівка приєднається до Чернівців

Таке рішення прийняли на громадських слуханнях у Чернівцях
8 грудня у приміщенні Центрального палацу культури відбулися громадські слухання щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Чернівців та села Чорнівка
 
Під час обговорення питання виступали депутати, мешканці міста, громадські активісти. Робоча група, яка була створена в липні 2016 року для підготовки даного питання, оприлюднила проекти рішень та план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад Чернівців та села Чорнівка. На слуханнях були присутні 222 учасника, з яких 220 – члени територіальної громади міста Чернівців з правом голосу.
 
Під час голосування «за» добровільне об’єднання громад проголосовали всі учасники громадських зборів, крім одного, який утримався.
 
Рішенням громадських слухань схвалено проекти рішень міської ради та плану організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Чернівців Чернівецької області та села Чорнівки. Це питання буде винесено на розгляд сесії Чернівецької міської ради в січні 2017 року.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівецька міська рада

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж