Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Бурбак піариться на проектах, до яких не має стосунку

У рамках міждержавної угоди між Україною і КНР чернівецьким школам передали нові комп'ютери Чернівецький керівник фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Максим Бурбак не соромиться піаритися на проектах, до яких він не має стосунку.
Так, днями М. Бурбак  завітав на урочисте відкриття майданчику зі штучним покриттям у ЗОШ №33, назвав у своєму пості на Facebook це результатом співпраці бізнесу, школи і міської влади, але чомусь не згадав при цьому президента ДЮФК «Спарта» Олега Кердея, саме він за власні кошти облаштував той майданчик.
 
Тепер Максим Бурбак «звітує» і «доповідає» про вручення комп’ютерів «від міністра освіти», хоча придбані вони в рамках міждержавної угоди між Україною і КНР, а не за кошти міністра або, тим більше, керівника парламентської фракції «фронтовиків». Про це йдеться у дописі в соціальній мережі.
 
«Сьогодні разом з міським головою Олексієм Каспруком передали партію з 70 комп’ютерів шістьом чернівецьким школам. На черзі – школи в Хотинському, Заставнівському та Герцаївському районах. Загалом на Чернівецьку область Міністерством освіти України виділено 646 комп’ютерів. Вони вже обладнані програмним забезпеченням Microsoft, яку компанія надала із 90% знижкою. Дуже приємно роздавати такі подарунки від Міністра освіти та науки Лілії Гриневич і бачити щасливі обличчя педагогічних працівників. Нарешті у них будуть повноцінні компютерні класи. До слова, цю, найбільшу партію комп’ютерної техніки, передано Україні від Уряду КНР в рамках міждержавної угоди про співпрацю в галузі освіти, науки, технологій. Не забули і про рідну Alma mater – теперішню гімназію № 4  Разом з директором Іваном Солтисіком збирали монітори. Згадували, як він викладав нам інформатику в минулому тисячолітті на перших комп’ютерах. Тоді про такі нові "машини” ми навіть не мріяли», - пише М. Бурбак на своїй сторінці у Фейсбуку. 

«Звітую! Вчора комп’ютери від міністра освіти Лілії Гриневич, в рамках міждержавної угоди про співпрацю в галузі освіти, науки, технології між урядами України і КНР, отримали ще й школи 204-го виборчого округу: Заставна – 45 комп’ютерів, Кельменці – 45, Сокиряни – 40, Сокирянска ОТГ – 15, Новодністровськ – 25, Хотин – 45 комп’ютерів. Почув багато слів подяки на адресу Лілії Михайлівни. Адже в Зарожанах Хотинського району комп’ютерну техніку оновлювали в далекому 2007-у році. Додатково завезли 58 комп’ютерів в Герцаївський район.PS: У кого там все пропало і все зрада? Кусайте собі лікті», - ідеться у його дописі на Фейсбуку. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж