Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У ЧТУ немає ні слюсарів, ні водіїв, ні електриків

Робота підприємства є неефективною через неефективне керівництво  Водій Чернівецького тролейбусного управління Юліан Василіу під час сесії міської ради розповів, які проблеми існують на комунальному підприємстві. Він, зокрема повідомив, що у чернівецьких водіїв – найменша в Україні зарплата, а премія залежить від розміру виручки, яку вдасться зібрати кондукторам.
 
– Немає ремонтної бази, на 60 тролейбусів – три слюсарі. Вони фізично не встигають із ремонтом. Якщо я прийшов на роботу, а машина зламана, час простою ніхто не оплачує. Це несправедливо, адже я не прогуляв, – розповів Юліан Василіу. – Не вистачає також електриків та водіїв. Керівник ЧТУ поскорочував усіх, кого тільки можна, на усе у нього відповідь: «Не подобається – звільняйтеся». Через це робота неефективна, а підприємство – збиткове.
 
Крім того, водій заявив, що працівники підприємства залякані начальством, а їхньою думкою ніхто не цікавиться.
– За 12 років, що я працюю у тролейбусному депо, жодного разу не було загальних зборів колективу. Закликаю депутатів звернути увагу на комунальне підприємство, створити комісію, яка вивчить його роботу, – сказав чоловік.
 
Як зазначив депутат від «Рідного міста» Василь Продан, це ще один доказ того, що необхідно створювати наглядові ради при комунальних підприємствах, аби знати, що там відбувається.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж