Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Тариф, який обурив підприємців «Калинки», переглянуть

За чернівецьких підприємців заступилася нардеп Оксана Продан  Підприємців «Калинівського ринку» у новому році чекав неприємний сюрприз – плата за квадратний метр торгової площі з 1 січня зросла на 30 копійок (до 1,6 гривні). А заїзд для легкових та вантажних автівок здорожчав на 2 і 3 гривні відповідно.
Людей обурив як сам факт подорожчання, так і те, що про нього ніхто заздалегідь не попереджав. Тож підприємці зустрілися у міській раді із чиновниками та адміністрацією ринку.

Як пояснив в. о. генерального директора КП МТК «Калинівський ринок» Ігор Маслянчук, оголошення про зміну тарифу з’явилося на сайті підприємства ще 30 листопада. Однак розрахувати вартість не могли, аж доки Президент не підписав зміни до Податкового кодексу, а трапилося це в останні дні 2016 року.

У ході обговорення, тим часом, з’ясувалося, що суму, на яку підняли тариф, Ігор Маслянчук, за його словами, не узгоджував із органами виконавчої влади міста – ані з департаментом економіки, ані з фінансовим управлінням, бо вони, мовляв, наділені лише функціями контролю за підприємством. 

– Наглядова рада ринку здійснює дорадчу функцію, до неї я і звернувся, – заявив в. о. гендиректора «Калинівського ринку».
Проте член Наглядової ради, депутат Василь Максимюк одразу ж заявив, що рада за рішення про підняття тарифу не голосувала.
 
Народний депутат Оксана Продан, яка також прийшла обстоювати інтереси підприємців, заявила – у Ігоря Маслянчука немає економічного обґрунтування зростання тарифу, а відтак скидається на те, що це його одноосібне рішення.

– Але я хочу зараз виправдати вас перед присутніми тут підприємцями, – звернулася Оксана Продан до Ігоря Маслянчука. – Гадаю, це не той тариф, який готувало комунальне підприємство, це ціна, яку готували у міськраді. Ви не аргументуєте ціну 1,6 грн., зате представники двох департаментів аргументують з усіма розрахунками цю суму. У мене тоді запитання – навіщо вони вас підставляють.

Учасники дискусії домовилися призупинити рішення адміністрації «Калинівського ринку» про підняття тарифу. Проте доки спеціальна комісія вивчатиме ситуацію на комунальному підприємстві, плата за квадратний метр торгової площі все ж зросте із 1,28 до 1,48 грн. Тобто тариф збільшать із урахуванням індексу інфляції, аби уникнути штрафних санкцій.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж