Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Лише 11 із 42 депутатів визнали роботу Каспрука під час негоди задовільною

Фото: promin.cv.ua
Мера у цей час не було в місті, а комунальниками він керував по телефону Мер Чернівців Олексій Каспрук прозвітував про роботу комунальних служб під час хуртовини 7-9 січня.
Він, зокрема, заявив, що колапсу в місті через стихію не було, тролейбуси та маршрутки курсували, лікарні працювали, електроенергію і тепло комунальники подавали.

Понад два десятки автомобілів МіськШЕПу працювали протягом трьох днів цілодобово.
Депутати ж розкритикували роботу комунальних служб, адже від снігу не розчистили не те що віддалені райони, а навіть центральні вулиці міста.
 
– Робота комунальних служб є неефективною, тому що чернівчани і досі місять снігову жижу на тротуарах та дорогах. Зупинки громадського транспорту практично не розчищені, – розповів депутат від «Рідного міста» Володимир Бешлей.
 
Крім того, під час обговорення з’ясувалося, що Олексія Каспрука під час стихії у місті не було, він перебував у відпустці а повернувся у Чернівці лише сьогодні.
 
Мер заявив, що координував роботу комунальників по телефону, ситуація була контрольованою, тож повертатися у місто він не вважав за потрібне. 

У результаті задовільною роботу міського голови у дні негоди визнали лише 11 депутатів із 42.
Крім того, 22 депутатів проголосували за те, аби взяти інформацію, озвучену Олексієм Каспруком, до відома.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж