Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

В охоронній зоні, біля церкви, зводять багатоповерхівку, - депутат

Відділ охорони культурної спадщини не звертає уваги на суттєві порушення закону
На сесії міської ради депутат Володимир Бешлей зауважив, що відділ охорони культурної спадщини не звертає уваги на суттєві порушення закону.

- На вулиці Руській розташована пам'ятка архітектури - церква, а поруч, у охоронній зоні, де заборонено будувати багатоповерхівки, зводять дев'ятиповерховий будинок. Раніше церква була зразком архітектурної пам'ятки, а зараз, поруч із багатоповерхікою, вона скидається на капличку. Будівництво триває уже давно, хоча договір оренди комісія вирішила не продовжувати. Відділ охорони культурної спадщини не вживає жодних заходів до забудовника, - сказав В. Бешлей. 
- Окрім цього, - додав депутат, - доповідати про таке важливе питання прийшов не начальник відділу охорони культурної спадщини Олена Пушкова, а головний спеціаліст. 
Олена Пушкова наразі у відпустці.
 
Натомість фахівець відповів, що охоронна зона навколо пам'ятника Петропавлівської церкви встановлена локально.
 
- У цій зоні передбачено багатоповерхове житлове будівництво. Об'єкт не перебуває у охоронній зоні пам'ятки, а в зоні регулювання забудови, яка у 2007 році встановлена навколо церкви від вулиці Руської до Фастівської. Тож передбачено будівництво в межах 15-ти метрів, - сказав він. 
Відтак депутати довели, що частина будинку все ж перебуває в охоронній зоні. 
 
Після тривалої дискусії Комплексну програму збереження історичної забудови міста зняли на довивчення.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж