Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На розі Проспекту та Небесної Сотні з’явиться транспортне кільце

Фото: times.cv.ua
У Чернівцях розробляють комплексну схему організації дорожнього руху
Майже мільйон гривень планують витратити у Чернівцях на розробку та запровадження комплексної схеми організації дорожнього руху, розповів на своєму брифінгу міський голова Олексій Каспрук

Вона, зокрема, передбачає односторонній рух на другорядних та периферійних вулицях середмістя. Це дозволить застосувати нові методи паркування та розпочати прокладання велодоріжок.
 
Для зменшення заторів на магістральних дорогах планується розпочати облаштування на перехрестях кільцевих розв’язок без світлофорного регулювання. Так, тимчасово зробити таке кільце насамперед хочуть на перехресті вулиць Небесної Сотні та проспекту Незалежності. Для цього уже все готове, чекають лише сприятливої погоди.
І, якщо ідея себе виправдає, то подібні розв’язки з’являться також  на перехрестях вулиць Миру–Винниченка, Головної–проспекту Незалежності та Головної–Чкалова.
 
На магістралях з двома і більше смугами руху в одному напрямку для зменшення ДТП із трагічними наслідками украй важливим є встановлення міжсмугового відбійника, який би унеможливлював виїзд автотранспорту на зустрічну смугу руху.
 
Одним із головних елементів комплексної схеми організації дорожнього руху стане централізована система керування світлофорами, що дозволить оперативно змінювати режим їх роботи у випадку стихійного лиха, дорожньої пригоди и іншої позаштатної ситуації.
 
Світлофори на магістральних вулицях міста буде доповнено автоматичною системою моніторингу  потоку транспорту на кожному із напрямків. Тож якщо на шляху, скажімо, виникне затор, «зелений» для автівок горітиме довше. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж