Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Бурбак прагне перевиборів міської ради, бо депутати не голосують за його земельні «шкурняки», – Бешлей

Фото: times.cv.ua
Народні обранці також вимагають, аби «Добробут» повернув до бюджету міста 400 мільйонів гривень
Депутат від фракції «Рідне місто» Володимир Бешлей назвав справжні причини того, чому лідер фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Максим Бурбак та його однопартійці так наполегливо вимагають перевиборів Чернівецької міської ради. Усе через те, що депутати відмовляються обслуговувати інтереси родини Бурбаків, заявив Володимир Бешлей у програмі «Пряма відповідь» на телеканалі «Чернівці».

«Міська рада цього скликання не пропустила жодного «шкурного» земельного питання сім’ї Бурбаків, які стосуються ринку «Добробут», «Гравітону». Це дуже сильно бісить Бурбака і, звичайно, він всіляко намагається міську раду очорнити. Застосовує будь-які способи тиску на депутатів, адже вони не голосують за його «шкурні» питання, які стосуються більш ніж 15-ти земельних ділянок.

Також міська рада цього скликання поставила питання, щоб пан Бурбак повернув територіальній громаді 400 мільйонів гривень, які він не заплатив при введенні в експлуатацію ринку «Добробут». Ви знаєте, що у 2008 році пан Федорук зробив безпрецедентну пільгу для родини Бурбаків, чим наніс суттєві збитки територіальній громаді. Наш міській бюджет недоотримав 400 мільйонів гривень. І ми будемо вимагати від пана Каспрука, від виконавчого комітету, щоб ці кошти повернули в бюджет міста. Тоді автоматично вирішиться питання з тролейбусами, з автобусами, з ремонтом доріг, тому що це колосальні кошти, які просто забрали у кожного чернівчанина», – зазначив Володимир Бешлей. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж