Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Усі електронні петиції чернівчан будуть розглядати на сесії

Фото: promin.cv.ua
Важливо, щоб люди не отримували відписки
Відтепер усі електронні петиції чернівчан, які набрали 250 голосів, розглядатиме сесія міської ради. Із відповідною пропозицією виступив депутат від «Рідного міста» Володимир Бешлей.  

– Форма електронних петицій – це якраз той механізм, який допомагає членам територіальної громади брати участь у місцевому самоврядуванні, вносити відповідні ініціативи, пропозиції. Важливо, щоб люди не отримували відписки, аби за наслідками пропозицій було прийнято рішення, – пояснив свою позицію депутат.

За словами Володимира Бешлея, лише окремі петиції потрапляють на розгляд міської ради, а це є грубе порушення закону України про місцеве самоврядування.
– Чиновники беруть на себе повноваження депутатів міської ради, тож чернівчани, на жаль, не отримують вирішення своїх ініціатив. Щоб цього не було у 2017 році, пропоную підтримати пропозицію – доручити виконавчим органам міської ради попередньо розглядати подані петиції, готувати відповідний проект рішення з пропозиціями на сесію, за наслідками чого міська рада має прийняти відповідне рішення, і заявники отримають результат, – запропонував Володимир Бешлей.
Міський голова Олексій Каспрук був категорично проти такої ініціативи, мовляв, таким чином, роботу міської ради буде заблоковано. Однак Володимир Бешлей зауважив – можна підняти необхідну для розгляду кількість підписів, тоді на сесію потраплять найбільш актуальні петиції.

У результаті колеги-депутати підтримали ініціативу Володимира Бешлея, «за» проголосували 24 народних обранці.

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж