Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Комунальники забули про вулицю Хмельницького», – активіст

Фото: Аркадія Берези
За словами Аркадія Берези, вулицю Хмельницького не посипають, є проблеми з напором води та немає сміттєвих контейнерів
Громадський активіст Аркадій Береза публічно звернувся до представників міської влади та чиновників вирішити проблему з посипанням доріг в районі вулиці Богдана Хмельницького та повернути на місце сміттєві контейнери.
 
«Оскільки на нашому окрузі №19-21 немає депутатів (або одного з них питання округу та вулиць не цікавить) я Аркадій Береза (як обраний мешканцями та сусідами голова ініціативної групи) та мешканці вулиць центру Чернівці наполегливо просимо Олексія Каспрука, Михайла Ігнат'єва, Сергія Погореного, Олександра Мельничука, Тараса Бабуха звернути увагу на всю (від Гагаріна до Нахімова) вулицю Богдана Хмельницького та обов'язково на прилеглі вулиці!! Маємо проблеми з дорогами, напором води, наявністю на відведених місцях контейнерів Альтфатер!!!
Через ремонт вулиця Богдана та прилеглі випали з графіка МіськШепа! Зробіть, будь ласка, очистку та посипку вулиць нашого округу (центр міста Чернівці ) та поставте на місце контейнери Альтфатер котрі стояли до ремонту вулиці Богдана Хмельницького!
Доки терпіти ???? Звертаюся вже у п'ятий раз до всіх!! Приведу людей на сесію обіцяю», пише активіст на своїй сторінці у соцмережі.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж