Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Маленькій чернівчанці потрібна допомога небайдужих людей

Дівчинка народилася з вагою лише 690 грамів і перенесла багато операцій
Сім'я Молодиків просить небайдужих допомогти їхній новонародженій дитині. Жінка народила дівчинку передчасно - на 25-му тижні вагітності. З перших хвилин життя маленька чернівчанка, вагою 690 грамів, перебувала на апараті штучної вентиляції легень та ліках. Наразі Софійці 5 місяців, дитина добре набирає вагу та впізнає маму. Дівчинка лікується у Києві, уже перенесла низку операцій, проте її легені досі залишаються слабкими. 
 
"Наша крихітка народилася передчасно на 25 тижні вагітності, вагою лише 690 грамів і 33 сантиметри. З перших хвилин життя донечка перебувала на апараті штучної вентиляції легень та ліках. Її стан оцінювали як вкрай важкий. Особливих надій на виживання нам з чоловіком ніхто не давав. Але Бог зробив чудо, і ось вже 5 місяців як наша дівчика бореться за життя. Вона перенесла ряд операцій і довгий час за Софійку дихав апарат. Легені і по сьогодні залишаються її слабким місцем. Софійка з мамою зараз лікується в Києві в лікарні "Охматдит". Донечка набрала вагу 3700, посміхається, впізнає маму і дуже любить життя. 
 
Але попри всі успіхи залишається киснево залежною. Потребує щоб в її носик постійно подавався кисень. Софійка дуже хоче потрапити з лікарні додому, але не може, бо для перебування вдома потрібен дороговартісний кисневий концентратор і пульсоксиметр. Вартість яких сягає 50 тисяч гривень.
За пів року боротьби за життя нашої дитини фінансові можливості вичерпалися, бо ж лікування страшенно дороге.
Ми дуже просимо всіх небайдужих відгукнутися на наше прохання і допомогти нам придбати необхідне обладнання", - ідеться у повідомленні.
Моб.тел. мами- 0992770262
Номер карти в Приват 5168 7573 0231 7104
Одержувач- Молодик Сергій Іванович.Маленькій чернівчанці потрібна допомога небайдужих людей
Маленькій чернівчанці потрібна допомога небайдужих людейскачать dle 10.5фильмы бесплатно

1 коментар

Данислав Донец 17 лютого 2017 20:46
  • Подобається
  • 10
Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж