Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Якщо витратимо 200 мільйонів на дороги, паралізуємо життєдіяльність міста», – депутат

Віталій Гавриш розкритикував акцію протесту «ДемАльянсу» Депутат від «Самопомочі» Віталій Гавриш на своїй сторінці у соцмережі розкритикував протест під міською радою «ДемАльянсу», котрий вимагав припинити марнотратство бюджетних коштів.
 
«За вимогою активістів, саме тих, які проти марнотратства, Чернівецька міська рада зняла з розгляду програми фінансування об'єктів департаментів МБК та ЖКГ.
 
Уже найближчим часом депутати визначать на, що витрати 200 млн. грн.
Є 2 пропозиції:
1. витрати всі кошти на ремонт доріг або
2. повести ремонти в школах, закупити медичне обладнання, виділити кошти на фінансову підтримку комунальних підприємств теплокомуненерго, водоканал та ЧТУ, замінити лічильники тепла в багатоповерхових будинках,
збудувати нові спортивні майданчики при школах, реставрувати басейни міста, добудувати нові дитячі садочки, провести утеплення будинків, закупити нові тролейбуси, провести каналізування та подачу води, провести поточний ремонт житлового фонду та багато-багато іншого для поточної життєдіяльності міста.
 
Так от, якщо депутати будуть «мудрі» і таки приймуть рішення, як того просили сьогодні активісти, ті ж таки активісти нарешті зможуть їздити на своїх машинах не витрачаючи на ремонт або витрачаючи менше. Проте мешканці нехай вибачають, якщо води не буде на останніх поверхах, тому що водоканалу немає чим заплатити за електроенергію, не буде тепла зимою, тому що в тепломережі не буде коштів на заміну попередньо ізольованих труб. Нехай вибачають батьки, чиї діти не потраплять у дитячі садочки через нестачу місць, тролейбуси перестануть їздити через відсутність електроенергії і багато-багато іншого.
 
Сподіваюсь, депутатам вистачить мудрості щоб прийняти виважене рішення», – написав Віталій Гавриш.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж