Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

До професорів БДМУ он-лайн записуються навіть 86-літні

Фото: vycherpno.ck.ua
Взимку найбільше охочих потрапити на прийом до травматолога Дотепер, щоб потрапити на консультацію до професора чи доцента мед університету, люди задіювали різного штибу зв’язки та знайомства. Із впровадженням у середині минулого тижня інформаційної системи он-лайн запису «Медичний консультативний центр БДМУ» зробити це стало зовсім просто.
 
– Хоча система лише почала працювати, за перші три дні її роботи на прийом до фахівців медуніверситету записалося майже два десятки охочих, – коментує начальник навчального відділу БДМУ Володимир Ходоровський. – В основному це люди середнього і літнього віку, найстаршому з яких 86 років. Хтось записується самостійно, комусь допомагають діти чи онуки, а ще хтось користується для запису телефоном, оскільки передбачена й така можливість. Причому, на прийом до фахівців БДМУ записуються не лише чернівчани, але й мешканці районів, зокрема Кіцманського.
 
Популярністю користуються спеціалісти медуніверситету різних напрямків: професор-ендокринолог, кардіолог, невролог тощо, хоча найбільше наразі охочих потрапити на прийом до фахівця з травматології. А перший прийом пацієнта, який записався он-лайн, провела доктор медичних наук, завідувачка кафедри дерамтовенерології Ольга Денисенко. 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж