Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Радикальна партія запропонувала стратегію звільнення Донбасу

Фото: 112.ua
Радикали закликали колег до діалогу
Радикальної партія розробила стратегію щодо звільнення, деокупації, десепаратизації тимчасово окупованих територій та їх економіко-правової інтеграції до складу Соборної України.

У зв'язку з торгівельною блокадою Донбасу, що є наслідком бездіяльності влади, в Україні склалася вкрай вибухонебезпечна ситуація, якою може скористатися агресор.

Аби цьому запобігти, радикали закликали обидві сторони конфлікту – і активістів-патріотів, і представників влади – негайно зібратися в українському парламенті для напрацювання законодавчих механізмів врегулювання ситуації.

Розкол у суспільстві щодо торгових відносин з окупованими територіями може мати наслідки ще більш небезпечні, ніж економічні наслідки блокади вугілля.

Саме тому Радикальна партія пропонує напрацювати та ухвалити пакет документів, що стосуються врегулювання відносин з тимчасово окупованими територіями. А саме:
1. Проект Постанови про створення ТСК по розслідуванню зловживань в зоні АТО та економічних зв'язків з тимчасово окупованими територіями.
2. Законопроект про врегулювання питання про порядок переміщення товарів і осіб через лінію розмежування.
3. Доопрацьований проект закону про окуповані території.
4. Законопроект про націоналізацію майна агресора.
5. Законопроект про націоналізацію тих підприємств сфери теплопостачання, які відмовляютья проводити переобладнання на інший тип вугілля.
6. Проект Постанови про звернення до нової Адміністрації США про виконання даних Україні гарантій безпеки та територіальної цілісності згідно з Будапештським меморандумом.

Радикали закликали колег до діалогу. «Тільки в єдності і порозумінні, правді і визнанні помилок ми збережемо Україну!», – вважають у партії. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж