Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Буковинець знайшов маму за допомогою програми «Жди меня»

Фото: hlyboka.rayon.cv.ua
Володимир Стратулат шукав її з 1961 року  Житель села Тереблече Глибоцького району Володимир Стратулат за допомогою програми «Жди меня» знайшов свою маму, котру не бачив із 1961 року. Про це йдеться у публікації видання hlyboka.rayon.cv.ua.
 
Володимир звернувся до телевізійників ще у 2002 році, і днями знімальна група з київської кіностудії імені Довженка та телеканалу «Інтер» прибула до Тереблечого та відзняла сюжет для передачі.
 
Народився Володимир Стратулат у Росії, у Ростовській області.
– Туди, – розповідає чоловік, – мої батьки поїхали, аби заробити гроші для власного будинку. А познайомились вони у Казахстані, коли тато проходив військову службу. Мама була родом із міста Люберці, що під Москвою.
 
Згодом батьки В. Стратулата разом з маленьким хлопчиком повернулися додому, придбали невеличку хатинку під лісом і почали облаштовувати сімейне вогнище. Однак, у якийсь момент щось пішло не так. Одного дня мама взяла Володимира, якому було лише півтора року, і вирушила до Москви. Батьку залишила тільки невеличку прощальну записку.
 
– Там мама віддала мене в дитячий будинок, але планувала через деякий час забрати. Проте, тим часом, з’явилась сім’я, яка хотіла мене усиновити. Аби отримати згоду батька, відправили відповідний запит на батьківщину. Так він дізнався, що я перебуваю у дитбудинку і забрав мене до себе. То був 1961-ий рік, – каже Володимир Стратулат.
 
Роки минали, пан Володимир ріс з татом та мачухою, однак увесь час шукав свою біологічну маму Олімпіаду Антонівну. Він вирішив звернутися до програми «Жди мене» у Києві.
 
– Виступив приблизно вісім хвилин в ефірі і так люди дізнались мою історію. Було це ще у 2002 році. Найцікавіше те, як я дізнався згодом, що і мама мене шукала через програму «Жди мене», куди вона звернулась у 2000-му, – розповідає чоловік.
Буковинець знайшов маму за допомогою програми «Жди меня»
Тривалий час від телевізійників не було ніяких втішних звісток і лише на початку нинішнього року довгі пошуки дали результат. За словами пана Володимира, у січні з ним зв’язалися люди з програми «Жди меня», які повідомили, що його мама, яку він шукає ще з солдатських років, проживає у місті Кемерово.
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж