Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Посада зайнята», – Каспрук не має наміру призначати Ковалюка керівником ЧТУ

Міський голова відмовився виконувати свою обіцянку 
28 лютого члени виконавчого комітету Чернівецької міської ради звернулися до Олексія Каспрука з проханням виконати свою обіцянку та призначити депутата від фракції «Самопоміч» Богдана Ковалюка начальником Чернівецького тролейбусного управління. Про це йдеться у матеріалі видання «Чернівці Таймс».

На одній із сесій міський голова запропонував Ковалюку очолити це проблемне комунальне підприємство. Але після того, як депутат написав заяву, Каспрук дав задній хід і почав розказувати, що робота нинішнього керівника ЧТУ Івана Іванічека його повністю влаштовує.

У відповіді на звернення членів виконкому Каспрук подякував їм за те, що вони опікуються тим ситуацією на підприємстві, назвав кандидатуру Ковалюка цікавою, але повідомив, що посада начальника ЧТУ нині зайнята, тож ні про які кадрові рішення мова поки що не йде.
Виникає логічне питання: якщо у Каспрука не має претензій до Іванічека та посада зайнята, то навіщо він пропонував Ковалюку посаду начальника ЧТУ?
Більше того, сам Іванічек останнім часом неодноразово заявляв, що, заради подолання кризи на підприємстві, він у будь-який момент готовий піти з посади. Тобто, одна людина готова поступитися місцем, а інша – це місце зайняти.
Зрозуміло, що мер хотів зіграти на публіку, і показати чернівчанам, що депутати не готові брати на себе тягар відповідальності за збиткове і важке комунальне підприємство, тому був впевнений, що Ковалюк відмовиться. Ковалюк погодився, а окрім того депутати заявили, що готові очолити та вивести із кризи і інші збиткові комунальні підприємства.

Але Каспрук замість того, щоб виконати обіцянку, шукає надумані причини, які й озвучив у відписці для виконкому.

«Посада зайнята», – Каспрук не має наміру призначати Ковалюка керівником ЧТУ
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж