Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Петиція з проханням призначити Ковалюка начальником ЧТУ зібрала 250 підписів

Фото: promin.cv.ua
Звернення набрало необхідну кількість голосів за декілька днів Петиція з проханням призначити Богдана Ковалюка начальником ЧТУ зібрала 254 підписи. Звернення набрало необхідну кількість голосів усього за п'ять днів.

"Шановні Чернівчани! Хто не байдужий до ситуації, яка склалася в КП ЧТУ, прошу підписати дану петицію. Ми з Вами побачили, які ремонти та меблі в адміністрації ЧТУ, в той час, коли бракує коштів на запчастини до тролейбусів! Депутат Ковалюк Б.І. написав заяву, щоб його призначили начальником КП ЧТУ, але мер Каспрук О.П. не квапиться її розглядати, хоча сам запропонував пану Ковалюку очолити Чернівецьке Тролейбусне Управління. 
Чому не квапиться? А тому що, йому та Іванічеку І.А. (теперішній начальник ЧТУ) це - не на руку!!!  Саме тому, шановна громада, прошу Вас підтримати петицію та дати можливість молодому перспективному депутату Ковалюку Богдану Івановичу навести лад в нашому тролейбусному управлінні. Спільними зусиллями!", - ідеться у петиції, автор якої Олександр Дарабан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж