Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Фонд «Подаруй дитині життя» зібрав онкохворим 4 мільйони гривень

Своє десятиліття Фонд відзначить великою акцією на Центральній площі
У квітні обласному благодійному фонду «Подаруй дитині життя», який опікується онкохворими маленькими буковинцями, виповнюється десять років.

– За цей час допомогли в цілому 165 хворим дітям, зібравши загалом близько 4 мільйонів гривень, – каже голова Фонду Франц Федорович. – Більше 2 млн. грн. скерували безпосередньо на придбання ліків, а також для онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні купували необхідне медичне обладнання, меблі тощо.  
 
За словами Франца Карловича, Фонд працює як «швидка допомога», переказуючи гроші потребуючим діткам. Причому, працює цілком прозоро: вся інформацію він розміщує на своєму сайті, у ньому працює наглядова рада.
 
Зважаючи на нинішнє зубожіння населення, останніми роками збирати кошти для допомоги онкохворим діткам стало проблематичніше, адже водночас медпрепарати подорожчали у рази. Однак у Фонді рук не опускають, привертаючи увагу суспільства до проблеми найменших. З нагоди свого десятиліття Фонд планує провести традиційну акцію на Центральній площі.
 
– Крім буковинців, нам взялися допомагати благодійники Канади. Однак частина зібраних ними грошей, на суму майже 400 тис грн. за нинішнім курсом, «застрягли» у ліквідованому банку «Форум». До кого тільки з цього приводу ми зверталися: і до наших народних депутатів, і Прем’єр-міністра, Президента, голови Національного банку, – розповідає Ф. Федорович. – Та оскільки Фонд є юридичною особою, відказують, що ліквідаційна комісія повертає всім кошти на загальних підставах і зглянутися, що ці гроші потрібні не кому-небудь, а хворим на рік дітям, чомусь не хочуть.  скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж