Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях планують створити кемпінгове містечко

Це допоможе привабити активних європейських туристів  Туристи хочуть бачити у Чернівцях кемпінгове містечко. Про це заявив голова комісії міської ради з питань економіки, підприємництва, інвестицій та туризму Андрій Брязкало
 
– Це дуже активний і популярний вид відпочинку у Європі. Планую запропонувати на сесії міської ради виділити земельну ділянку спеціально для того, щоб облаштувати кемпінгове містечко. Підвести туди воду та електрику, щоб воно могло повноцінно функціонувати.
 
Андрій Брязкало упевнений, що подібний об’єкт привабить у місто нових туристів. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

1 коментар

Ирина Янчук 16 травня 2017 12:48
  • Подобається
  • 0
Вважаю, це чудова ідея! Зараз дуже популярний такий вид відпочинку, тому в ідеалі кемпінгові містечка мають бути облаштовані в усіх більш-менш помітних туристичних містах України. А от у великих містах можна виділити для цього частину паркових зон. Я б і сама була не проти на вихідних полежати в гамаку з видом на місто - це так по-європейски) Серйозно, там це нормальна практика. У мене навіть все для цього є: буквально нещодавно придбала гамак на vershyna.com.ua - вийшло дешевше, аніж замовляти з-за кородону з доставкою. Зараз на черзі палатка та спальники, і я готова до подорожей! А от з самими місцями для відпочинку проблема. Звичайно, можна зупинитися десь серед лісу чи поля, але краще б це було захищене місце з комунікаціями.
Природа - це ж наше основне багатство, в тому числі й туристичне. І я не розумію, чому цим не користуються.
Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж