Чернівецький Промінь логотип

Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина» зіграла унічию з «Десною»

Матч відбувся у Києві

У 22-му турі чернівецька «Буковина» на київській «Оболонь – Арені» протидіяла чернігівській «Десні», яка претендує на підвищення у класі. Якщо порівняти з домашнім матчем проти команди «Авангард» (Краматорськ), то у складі нашого колективу сталися невеликі зміни. На лаві запасних залишився Роман Гудак, а місце в основі «Буковини» отримав Сергій Чеботарьов, який проводив першу офіційну гру за чернівецьку команду. У заявці «Буковини» на гру також з'явився ще один півзахисник Роман Мироненко.

Уже на третій хвилині зустрічі мали шанс відзначитися підопічні Олега Ратія. На жаль, Ігор Бойчук не зміг влучити у ворота суперника. Згодом пробивав по «рамці» суперника Олег Керчу, однак досвідчений гравець у «рамку» також не влучив. Виходив на ударну позицію і новачок «Буковини» Сергій Чеботарьов – м’яч опинився у руках голкіпера «Десни» Костянтина Махновського.

На 26 хвилині гри міг завдати влучного удару по воротах «Буковини» Єгор Картушов, однак капітан «Буковини» Артем Тєрєхов зумів ліквідувати небезпеку. Через три хвилини наша команда провела вимушену заміну. Замість Олександра Темерівського на поле вийшов Роман Гудак. А на 37 хвилині зустрічі воротам «Десни» загрожував Олександр Гуськов. Завдати влучного удару Олександрові, на жаль, не вдалося.

Під завісу першого тайму небезпечний момент виник поблизу воріт «Буковини». Олег Мозіль вибив м’яча на Левана Арвеладзе, який пробив головою. На щастя,  м’яч оминув ворота нашої команди.

У другому таймі на ударну позицію виходив досвідчений новачок «Десни» Олександр Лисенко, однак результативними діями екс-гравець команд елітного дивізіону відзначитися не зміг. «Буковина» не відсиджувалася в обороні. Зокрема, запам’ятався «постріл» Олександра Гуськова – м’яч потрапив до рук Костянтина Махновського. А на 79 хвилині вдало зіграв голкіпер «Буковини» Олег Мозіль, який зреагував на удар Іллі Коваленка.

Підсумок матчу – 0:0. «Буковина» здобула одне очко у матчі з командою, яка претендує на підвищення в класі. Тепер на підопічних Олега Ратія очікує домашній матч зі стрийською «Скалою», який відбудеться 2 квітня.

«Десна» (Чернігів) – «Буковина» (Чернівці) – 0:0

25 березня. Київ. Стадіон «Оболонь – Арена»

Арбітр – Деревінський (Київ), асистенти арбітра - Дмитро Запороженко, Ігор Рибченко (обидва – Запоріжжя), четвертий арбітр – Заброда (Київ), спостерігач арбітражу – Ісаєв (Запоріжжя).

«Десна»: Махновський, Щедраков, Мостовий, Головко, Солдат, Волков (Коваленко, 71), Картушов, Лисенко, Коберідзе, Арвеладзе (Філіппов, 46; Кірієнко, 79), Чепурненко. Запасні: Мелашенко, Чорноморець, Бовтрук, Максименко. Головний тренер – Олександр Рябоконь.

«Буковина»: Мозіль, Тєрєхов, Найко, Темерівський (Гудак, 29), Бойчук, Покотилюк, Чеботарьов, Клак (Мироненко, 85), Гуськов, Керчу (Бугай, 62), Савчук. Запасні: Чернобай, Жовтюк, Ілюк, Сніжко. Головний тренер – Олег Ратій.

20:14
У Чернівцях відбудеться прем’єра вистави «Казки на поді» українською та румунською мовами
ВІДЕО
19:55
Гроші на ЗСУ: блогер з Чернівців Лебіга та співачка Дорофєєва зібрали 5,4 млн грн під час стріму
18:49
Захисник з Буковини отримав «Сталевий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ
17:33
"Чернівціобленерго" просить зменшити споживання електрики: в енергосистемі виник дефіцит
17:15
Загарбав собі сто тисяч гривень: на Буковині судитимуть директора держпідприємства
16:33
Кілька вулиць у Чернівцях завтра весь день будуть без води
16:05
Гора Піп Іван вкрита кучугурами квітневого снігу
ФОТО
15:50
"Можете написати слава Росії": у Тернополі бібліотека відмовилася видати книжку дитині-переселенцю