Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Містом керують виродки, які наживаються на дітях», – депутат

Іван Гончарюк закликав мера звільнити Сергія Мартинюка На позачерговій сесії Чернівецької міської ради депутат від фракції «Народний контроль» Іван Гончарюк заявив – корупцію у міському управлінні освіти покриває його керівництво. Він також закликав Олексія Каспрука звільнити Сергія Мартинюка з посади.
 
«Мені дуже прикро, що нашим містом керують виродки, які наживаються на нашому майбутньому, на наших дітях. Дивлюся на поведінку керівника, який мав би після цього кричущого випадку перевернути управління освіти верх дном, адже хабар у 230 тисяч гривень не міг проходити без участі людей, які керують системою освіти.
 
Олексій Павлович, риба гниє з голови, і напевно відтягувати сесію на тиждень після того, як депутати одразу попросили розібратися в цій ситуації, з вашого боку було неправильно. На моє глибоке переконання, одразу треба було звільнити начальника управління освіти. Насправді, шановні колеги, скільки б ми тут не давали правових оцінок, все залежить від міського голови, який повинен приймати рішення», – зазначив Іван Гончарюк.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж