Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Майже чверть мільйона зарплатні та допомога в 500 гривень – декларація Фищука

Порівняно з минулорічною декларацією, у посадовця суттєво зросла зарплатня Голова Чернівецької обласної адміністрації Олександр Фищук оприлюднив декларацію про доходи за 2016 рік. Згідно документа, Фищук володіє двома земельними ділянками у Чернівцях – 1000 квадратних метрів та Лопушній Вижницького району – 1552 квадратних метри.
У власності його дружини, – Галини Петрівни, - три земельні ділянки: у Чернівцях (1000 м. кв), селі Дзвиняч на Тернопільщині (1600 м.кв). А ще дружина голови орендує земельну ділянку площею 200 квадратних метрів у Чернівцях.
 
Фищук має у власності будинок у Чернівцях площею 362,6 квадратних метри та гараж на 42 метри. Дружина посадовця володіє двома будинками у Чернівцях  (173 м.кв) та селі Дзвиняч Заліщицького району (63 м.кв). Крім того, голова Чернівецької ОДА вказав у декларації, що його дружина є власницею квартири у Чернівцях (площею 92,5 квадратів) та ще має у співвласності квартиру у Тернополі (38 м.кв).
 
Як і минулого року, Олександр Фищук задекларував автомобіль "Опель Комбо" 2008 року випуску.
 
А зарплатня посадовця, порівняно з минулим роком, зросла майже вдвічі. Протягом 2016 року Фищук заробив майже 220 тисяч гривень. Тобто у середньому, Олександр Георгійович за місяць заробляв понад 18 тисяч гривень. При цьому, голова ОДА отримав ще й матеріальну допомогу у розмірі 500 гривень. Задекларував посадовець ще й подарунок у негрошовій формі від профспілки ОДА, вартістю 1385 гривень.
 
Галина Фищук протягом минулого року отримала 3867 гривень зарплатні та майже 65 тисяч пенсії. При цьому дружина голови ОДА отримала ще й понад 50 тисяч гривень допомоги по безробіттю.
 
Як і торік, Олександр Фищук не вказав у декларації жодних коштів, що зберігає на банківських рахунках або готівкою.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж