Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На програму «Доступні ліки» області виділять 12 мільйонів

Фото: galinfo.com.ua
На Буковині під дію програми потрапляють 313 тисяч осіб Програма «Доступні ліки» передбачає  надання можливості громадянам отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма та цукровий діабет 2 типу. Про це 5 квітня під час брифінгу повідомила директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Оксана Андрієць.
 
За словами посадовиці, держава повністю компенсуватиме вартість ліків за найнижчою ціною, яку подали аптеки-учасниці програми. Ті ліки, вартість яких не перевищує граничну оптово-відпускну ціну, пацієнт може отримати доплативши лише різницю між розміром відшкодування за упаковку та фактичною ціною препарату.
 
Нині на участь у програмі «Доступні ліки» зголосилося 28 суб’єктів господарювання аптечних закладів міста Чернівці та Чернівецької області. За підрахунками фахівців, в області під дію програми потрапляють 313 тисяч осіб.
 
Для Чернівецької області на реалізацію Урядової програми «Доступні ліки» в 2017 році виділено субвенцію в сумі близько 12 мільйонів гривень.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж