Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Уперше у Чернівцях відбудеться арт-фестиваль Faber

8-9 квітня - це два дні поєднання різних видів мистецтва та дозвілля
Арт-федерація Faber - це Всеукраїнський проект, що починається з Чернівців. Він відбудеться 8-9 квітня.
 
Арт-федерація Faber - це два дні поєднання різних видів мистецтва та дозвілля, від художньо-музичних мотивів до стенд-апу та поп-наукових та культурних лекторіїв. Це фестиваль міського типу, зі зміною локацій подій, дозвіллям для митців різних видів і квартирником для всіх очих.

Ми не винаходимо велосипед. Ми вчимо на ньому їздити. Наш слоган означає просту проте не очевидну ідею - бачення. Інакше не означає опозиційне до наявного, це означає - нове. Ми хочемо долучити вас до різних видів мистецтва, щоб ви спробували поглянути на світ через призму кожного із них; щоб принаймні одне із них, влучило у ваше серденько. 

Це сприятиме покращенню локального туризму і активізує життя міста. 
Фестиваль відбувається в Чернівцях вперше, однак в залежності від результату, може проводитись кожного року. Із залученням все більш різноманітного спрямування людей, як скульпторів, науковців, архітекторів. Чернівці, не зважаючи на помірну активність, живуть мистецтвами обмеженими текстовою формою і ми, прагнемо це змінити. Створити платформу для активістів різних сфер і включити місто в культурний контекст країни. Проекти представлені в фестивалі будуть відбуватись і надалі, не тільки в Чернівцях. Уперше у Чернівцях відбудеться арт-фестиваль Faber

Програма фестивалюУперше у Чернівцях відбудеться арт-фестиваль Faber

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж