Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На добудову школи в Йорданештах виділять 2 мільйони, решту коштів - просять у депутатів

На завершення будівництва нової школи потрібно 5 мільйонів На завершення будівництва нової школи в селі Йорданешти Глибоцького району необхідно 5 мільйонів гривень. На ці потреби з обласного бюджету виділять 2 мільйони. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук під час зустрічі з батьками учнів з Йорданешт.
 
За словами посадовця, ще 3 мільйони гривень мали б бути залучені з депутатського фонду на соціально-економічний розвиток територій.
 
Крім того, Фищук повідомив, що завершення будівництва школи було внесено у перелік об’єктів, що фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку. В 2015 році там було зроблено будівельних робіт на суму близько 24 млн. грн.
 
Як повідомляв promin.cv.ua, 10 квітня у селі Йорданешти Глибоцького району батьки не пустили своїх дітей на навчання до місцевої школи, приміщення якої в аварійному стані. Неодноразові звернення до владників щодо завершення будівництва нової школи досі не дали результатів. Група батьків поїхала в Чернівці на прийом до голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж