Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

«Чоловіком цю людину не можна назвати», - волонтерка про Обшанського

Анжела Косован розповіла про конфлікт із посадовцем Волонтерка та інженер МКП «Притулок для тварин» Анжела Косован вважає, що поведінка начальника Інспекції з благоустрою Сергія Обшанського щодо жінок, не дозволяє цю людину називати чоловіком.
 
Про це Косован повідомила у програмі «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь».
 
«Пан Обшанський відвідав наш притулок, шукав мене під приводом, чому я у робочий час знаходжусь на сесії міської ради. Вже два місяці я працюю на пів ставки у «Притулку для тварин». На сесію я прийшла у позаробочий час, коли я маю право робити те, що вважаю за потрібне. Після того я зателефонувала Обшанському та запитала, чому він мене шукав. Він сказав: «Дєвочка, закрой ротік».
 
«Я навіть не здогадувалася, що чоловік так може відповісти дівчині. Після цього, цю людину чоловіком не можна вважати», - сказала волонтерка.
 
Нагадаємо, під час роботи сесії міської ради 12 квітня начальник Інспекції з благоустрою Сергій Обшанський звинуватив Анжелу Косован у тому, що  вона повинна перебувати на робочому місці цілий день, а не працювати на півставки. Крім того, Обшанський після зауважень депутатів, нагрубив ще й обранцям.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж