Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Хлопців били битами та арматурою - на трьох чернівчан безпричинно напали хулігани

Молоді люди відпочивали на природі
Як раніше повідомляв promin.cv.ua, на Великдень, 16 квітня, на Кемпінгу хулігани напали на компанію молодих людей. Чернівчани відпочивали на природі, де їх безпричинно побила група молодиків - четверо невідомих були з битами та арматурою, збили з ніг трьох хлопців та добивали лежачих... Про це у Фейсбуку повідомляють друзі потерпілих. 

Наразі двої чернівчан перебувають у реанімаційному відділенні. У одного із них лікарі діагностували пролом лівої передньої частини черепа, забій головного мозку, крововилив мозку, він у важкому стані. А у іншого  - забій грудної клітки, струс головного мозку та розрив селезінки, він не бачить на одне око. Хлопець третій день в реанімації. За словами матері останнього,  відомо, що ініціатором побиття був колишній хлопець дівчини, з якою відпочивали молоді люди. 
 
Нині хлопцям потрібна термінова допомога небайдужих буковинців. 
 
"СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ. "Обращаюсь ко всем друзьям и прошу перепост!!!
Это мой сын Дима, он в реанимации. Это случилось на Пасху, трое ребят (в том числе Дима) и одна девочка отдыхали на Кемпинге. Налетели четверо, с битами и арматурой, и стали избивать, сбивали с ног и добивали лежачих. У Димы сотрясение, он не видит на один глаз, пришлось удалить селезенку... Третий день в реанимации. Один из его друзей в очень тяжелом состоянии. 
Известно кто это сделал и почему - бывший парень девушки с друзьями. Эти гады задержаны, ведется следствие, но начинает казаться, что все сойдет им с рук (откупятся). Поэтому я пишу этот пост и прошу всех о перепосте - чтоб как можно больше людей об этом узнало и у этих отморозков не было никаких шансов на откуп! Друзья, надеюсь на вашу поддержку!
Если у кого-то есть возможность помочь материально (сколько стоит наша медицина, вы знаете), номер моей карточки:
5457 0822 3215 0412 Макарова Лариса Юрьевна
                     скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж