Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Депутати звернулися до прокурора області через перешкоджання їхній діяльності

Фото: promin.cv.ua
Народним обранцям не надали копію звернення мера, хоча цього вимагає закон

Депутати Чернівецької міської ради не змогли отримати копію звернення Каспрука щодо розпуску міськради. Відповідне відео сьогодні оприлюднено під час роботи сесії міської ради.

 

Зокрема, депутати Василь Продан та Володимир Бешлей, згідно чинного законодавства, намагалися отримати копію згаданого звернення. На зауваження депутатів щодо обов’язку виконувати вимоги закону, один із посадовців, Іван Пацаранюк, зазначив, що отримав вказівку від міського голови Олексія Каспрука надавати інформацію депутатам тільки через звернення чи то інформаційний запит, плутаючи у розмові ці поняття.

 

«Я знаю закон, але в мене є пряме керівництво, включаючи Олексія Павловича... ...Я зараз самое слабое звєно, шо мені скажуть, то я і зроблю», – заявив працівник міськради.

 

За словами депутата Василя Продана, досі ніхто в міській раді не зміг надати відповідь на питання, чи направлене до адресатів звернення міського голови щодо розпуску Чернівецької міської ради.Журналістам «Чернівецького Променя», у перерві між прямою трансляцією засідання, міський голова Каспрук теж обіцяв «пізніше» надати документ, але згодом скерував до прес-служби, де доступу до документа ніхто не мав, тож журналісти звернулися з інформаційним запитом до міської ради.

 

Депутати ж проголосували за протокольне рішення звернутися до прокурора області з повідомленням про вчинення з боку Івана Пацаранюка правопорушення, відповідальність за яке встановлена ч.1 ст. 351 ККУ (перешкоджання діяльності депутата місцевої ради). Відповідне рішення підтримали 28 народних обранців.

 

 

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж