Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Майстри перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу позмагаються у Чернівцях

У Чернівцях відбудеться Чемпіонат України з перукарського мистецтва
Департамент економіки міської ради, Спілка перукарів міста Чернівців та Центр перукарського мистецтва «Vivat» запрошує мешканців та гостей міста відвідати 28 – 29 квітня відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу «Б’юті Кубок Буковини».
 
Це масштабна подія для міста Чернівців та майстрів індустрії краси, які прагнуть збагачувати набутий досвід. Участь у чемпіонаті візьмуть майстри з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу з різних регіонів України та Молдови і Румунії в наступних номінаціях:
1. Перукарське мистецтво: – авторська жіноча зачіска на короткому волоссі – авторська чоловіча стрижка та укладка BESTBARBER – весільна салонна зачіска – зачіска зелементамиплетіння «Буковинськакрасуня» – модна жіноча укладка «Кучері & Хвилі» – жіночий модний образ Full Fashion Look – моднефарбуваннявід бренда
2. Макіяж: – весільний салонний макіяж – подіумниймакіяж – smokyeyes
3. Нігтьоваестетика: – салоннемоделюваннянігтів за гелевоютехнологією – «Декоративнийфранцузькийманікюр» – комерційний дизайн гель-лаками.
 
Для учасників представляється унікальна можливість продемонструвати свої вміння, позмагатися із закордонними колегами, отримати нові знання і досвід. Оцінюватиме рівень підготовки учасників Чемпіонату буде почесне журі, до складу якого ввійшли відомі в Україні та за її межами майстри перукарського мистецтва, візажу, нігтьової естетики, зокрема: AdamPszybysz(Польща), NicolaeRusu(Молдова), Олена Філоненко (Київ), Таїсія Васильєва (Дніпропетровськ), Оксана Ілечко (Львів), Ольга Стецьків (Львів), Наталя Головина (Київ), Ксенія Сакеларі(Одеса),Гринчишин Наталя (Львів).
 
У програмі дводенного заходу, окрім конкурсних змагань, передбачена професійна виставка та проведення навчальних майстер-класів для майстрів б’юті-індустрії. Переможець номінації "Перукарське мистецтво” матиме можливість увійти до збірної України і захищати честь країни восени на Чемпіонаті світу у Парижі! Офіційне відкриття чемпіонату відбудеться 28 квітня 2017р. о 10:20 в розважальному центрі «Панорама-Чернівці» (вул. Хотинська, 43, 1 поверх). Детальну інформацію можна отримати за телефонами:
55-36-67 – Департамент економіки міської ради, 050-909-21-91 – Голова Спілки перукарів Наталія Бідяк. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chernivtsy.eu/portal

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж