Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Стрічка «Гніздо горлиці» зібрала найбільше статуеток національної кінопремії «Золота дзиґа»

Щаслива команда фільму отримала шість дзиґ Команда фільму "Гніздо горлиці"Стрічка "Гніздо горлиці" перемогла в номінації "Найкращий фільм" і отримала "Золоту Дзиґу", статуетку Першої Національної Кінопремії. Нагороди також отримали четверо акторів, які зіграли у фільмі.
 
Церемонія нагородження Першої Національної Кінопремії відбулась 20 квітня у Києві.
Режисер фільму "Гніздо горлиці" Тарас Ткаченко здобув перемогу у номінації "Найкращий режисер" і отримав свою "Золоту дзиґу".
 
Перемогу у номінації "Найкраща акторка" здобула Римма Зюбіна за роль у стрічці.Стрічка «Гніздо горлиці» зібрала найбільше статуеток національної кінопремії «Золота дзиґа»
 
Цей фільм розповідає драматичну історію заробітчанки Дарини, яка поїхала працювати в Італію. Стрічку знімали на Буковині. 
 
Переможцем у номінації "Найкращий актор" став посмертно Віталій Лінецький, нагороду отримував його син. Останню роль Віталій Лінецький зіграв у "Гнізді горлиці".
 
Для нашої родини батько є гордістю. Ми раді, що навіть через три роки після своєї смерті, його не забувають і присуджують такі нагороди", - сказав син переможця.
 
Акторка Наталя Васько здобула перемогу у номінації "Найкраща акторка другого плану", Микола Боклан у номінації "Найкращий актор другого плану" за роботу над "Гніздом горлиці".Стрічка «Гніздо горлиці» зібрала найбільше статуеток національної кінопремії «Золота дзиґа»
 
Стрічка «Гніздо горлиці» зібрала найбільше статуеток національної кінопремії «Золота дзиґа»
Цей же фільм здобув перемогу минулого року у Національній конкурсній програмі Одеського кінофестивалю.
 
"Золоту Дзиґу" також отримав документальний фільм "Головна роль" режисера Сергія Буковського та продюсера Максима Асадчого.
Фільм "Микита Кожум'яка" став переможцем у номінації "Найкращий анімаційний фільм".
 
Алла Загайкевич композитор фільму "Жива ватра" отримала статуетку "Золота Дзиґа" у номінації "Найкращий композитор". Нагороду їй вручив лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук .
 
Приз у номінації "Найкращий ігровий короткометражний фільм" отримала стрічка "Кров'янка" режисера Аркадія Непиталюка та продюсера Максима Асадчого.
Українські сценаристи Олена Дем'яненко та Дмитро Томашпольський отримали статуетку за найкращий сценарій фільму "Моя бабуся Фані Каплан".
Переможців визначали члени Української Кіноакадемії шляхом голосування. Їм вручали "Золоті дзиґи", статуетки, що символізують "стрімкість, невпинний розвиток українського кінематографа та є відсилкою до форми кадру кіноплівки".
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bbc.com

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж