Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Нова й екзотична книга Андрія Любки вийде у Meridian Czernowitz

«Саудаде» – це збірка з 60 коротеньких історій, сюжетних, іноді пригодницьких, часом автобіографічних
У Meridian Czernowitz вийде нова книга Андрія Любки під назвою "Саудаде". Про це письменник повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку.
«У Meridian Czernowitz виходить моя нова й екзотична книжка. Будьте обережні, бо після прочитання «хочеться одночасно вирушити в подорож Балканами, випити келих червоного вина і в зручній ложі театру слухати оперні арії».
«Саудаде» – це до певної міри продовження книжки «Спати з жінками», – розповідає Андрій Любка, – успіх якої (три перевидання!) був для мене, чесно кажучи, неочікуваним. Чомусь усі звикли говорити, що читачі найбільше люблять романи, оповідання – менше, а короткі тексти, історії, колонки, есейчики, замальовки – й зовсім ні. Виявилося ледь не навпаки: можливо, у наш час людині зручно читати текст на дві-три сторінки, дорогою на роботу чи просто під час паузи з кавою. Хай там як, а «Саудаде» – це збірка з 60 коротеньких історій, сюжетних, іноді пригодницьких, часом автобіографічних; деякі з них розгортаються на Балканах, у Бразилії чи білоруській тюрмі, інші ж – у літаку чи в гуртожитку».
 
Звертає на себе увагу й незвична назва збірки. Як пояснює письменник, він обрав її тому, що «хочеться, аби українці вивчили нове слово. Воно екзотичне, загадкове й смачно звучить». 
Обкладинка - Anya Styopina. Перша презентація - на Книжковий Арсенал.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж