Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Потепління прийде в Україну 12 травня

А найближчої ночі у західних областях та на крайній півночі місцями ймовірні заморозки 0-3 градуси
Потепління в Україну прийде 12 травня. Проте уже найближчої ночі у західних областях та на крайній півночі місцями ймовірні заморозки 0-3 градуси. Про це у Фейсбуку повідомила синоптик Наталка Діденко.
 
"Червоне - то любов, а чорне - то журба. А в метеорологічних картах синеньке - то дощі, а бузкове - то сніги. Так, сніги. Ще й сьогодні та завтра, у розпал розкішних бузків та каштанів, а також скромненьких анемонів, лунарії та орнітогалумів (по нашому рястка), наприклад, у Білорусі, як бачите з карти, очікується сніг.
 
 
Потепління прийде в Україну 12 травня
 
І навіть вузесенька снігова смужка у наших Карпатах та крапочка на півночі Чернігівщини.Між іншим, вже сьогодні, на Пожижевській та на Плаю спостерігається 0-2 градуси морозу. а на Пожижевській йде сніг!Найближчої ночі у західних областях та на крайній півночі місцями ймовірні заморозки 0-3 градуси. Рятуйте хто що може.
Загальна нічна температура повітря очікується 10 травня в межах 1-6 градусів тепла, на півдні та сході до +8 градусів.
Вдень у середу температура повітря становитиме +9+15 градусів, у південній частині та в Приазов'ї +14+18 градусів. 
Дощі - місцями по півночі, але з чергуваннями сухої погоди, пройдуть опади на Луганщині та Донеччині, а також невеликі опади ймовірні в районі Дніпра, Запоріжжя та Полтави. На решті території буде переважно сухо, лише в Карпатах можливий невеликий мокрий сніг. Мокрий сніг - сама не вірю написаному. У Києві 10 травня, як казала бабуся, що продавала сметану чи кисле молоко - шось таке: хмарки, прояснення, хмари, може, й набіжать, пару крапель капне у середу в столиці, але нічого суттєвого. Ніч найближча буде холодною, +2+5 градусів, по півночі Київської області місцями на ґрунті можливі заморозки, вдень завтра +10+13 градусів.
 
12 травня в Україні потепліє", - ідеться у дописі.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж