Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Лужанах правоохоронці виявили нелегалку з Росії

Фото: freelife.cv.ua
Суд ухвалив рішення про примусове видворення громадянки РФ за межі України
Працівниками Кіцманського районного сектору УДМС у Чернівецькій області спільно з відділом організації запобігання нелегальній міграції реадмісії та видворення УДМС у Чернівецькій області в смт. Лужани Кіцманського району виявлено громадянку Російської Федерації 1984 р.н., яка не виконала рішення про примусове повернення з території України злісно ухилилася від виїзду з території України та проживала на території Кіцманського району без наявних на те підстав.
 
Про це передає "Вільне життя" з посиланням на Кіцманський районний сектор УДМС у Чернівецькій області.
 
Працівниками міграційної служби у Чернівецькій області щодо зазначеної іноземної громадянки були зібрані всі необхідні документи та подано адміністративний позов до Першотравневого районного суду м.Чернівці для прийняття рішення про примусове видворення за межі України та затримання з поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.
 
Першотравневим районним судом адміністративний позов було задоволено та поміщено громадянку Російської Федерації до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж