Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Поліціянти оштрафували мера Заставни за неправильно припарковане авто

Фото: zastavna.net
Під час інциденту мер навіть погрожував одному із місцевих журналістів У Заставні, на вулиці Незалежності, працівники боролися з порушниками шляхом винесення постанов за порушення правил паркування. Мова йде саме про знак 3.34 «Зупинка і стоянка заборонена».

Міський голова Василь Радиш неодноразово звертався до поліції з проханням допомогти у боротьбі з "горе-водіями", проте в районі недобір кадрів - наращі лише двоє поліціянтів слідкують за правопорядком на дорогах, - повідомляє zastavna.net.
Патрулі поліції щодня штрафують водіїв, які не дивлячись на знаки, все одно там зупиняються, там, де заборонено. І навіть штраф у розмірі 250 - 350 гривень не може припинити існування цієї стоянки.
 
"Така ж ситуація склалася й 16 травня. Поки патрульний розмовляв з іншими порушниками, міський голова Заставни, незважаючи на дію знаку, припаркував своє авто в зоні дії того ж знаку, який він сам вимагав установити. Василь Радиш покинув своє авто та пішов у справах.  Поліцейський інспектор, помітивши порушення, склав постанову. Через декілька хвилин з`явився і сам порушник, який побачивши камеру, почав помітно нервувати.
 
Після того, як патрульний вручив Василю Радишу постанову, міський голова, незважаючи на присутність поліцейського, в притаманному тільки йому стилі, почав погрожувати одному із журналістів видання, обіцяючи йому, що він його спіймає, і прив'яже посеред міста", - ідеться у повідомленні.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж