Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

З'явився план заходів до Всесвітнього дня вишиванки

Цьогоріч Всесвітній день вишиванки буде особливим
Цьогоріч Всесвітній день вишиванки припадає на 18 травня, яке щороку відзначається як День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
 
"У зв'язку з цим оргкомітет Всесвітнього дня вишиванки вирішив сконцентрувати свої цьогорічні заходи на благодійних та просвітницьких акціях, таких як "Народжені у вишиванках", "Вуличний етноуніверситет" та покази документального фільму про вишиті сорочки "Спадок нації", відмовившись від гучних святкувань.
 
Разом з тим, знаємо, що по всій країні заплановано безліч масових акцій до Всесвітнього дня вишиванки - концертів, флешмобів, козацьких забав. Розуміємо, що ці заходи студентські та молодіжні організації, культурні центри готували тривалий час, тому не можемо просити про їх скасування, але звертаємося з проханням до організаторів згадати про трагедію 1944 року, яку пережив кримськотатарський народ.
Чернівці, місто, де народився Всесвітній день вишиванки
18 травня
9.00 – Акція «Народжені у вишиванках». Передача вишиваночок для новонароджених. Міський пологовий будинок №2, вулиця Рівненська, 8. Загалом акція пройде у понад 20 містах по всій Україні. Загалом передано 140 вишиванок. (За сприяння поштово-логістичної групи «Міст») 
11.00 - Відкриття свята та початок роботи Вуличного етноуніверситету, вулиця Ольги Кобилянської, 5. (За підтримки Чернівецького обласного управління молоді та спорту, Чернівецького обласного управління культури, ресторану «Панська гуральня»)
11.10 – Святкування у лоні зародження акції – на факультеті історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. вулиця Кафедральна, 2, другий поверх.
12.00 – Виставка «Українська вишиванка - світовий тренд». Обласний краєзнавчий музей. Організатор - Інститут післядипломної освіти. 
 15.45 - 16.00 - Святкова хода у вишиванках з Соборної площі вулицею Ольги Кобилянськоїдо ресторану "Панська гуральня".
16.00 - Переберія статуї Європи та етнопоказ.
18.30 – Концерт до Всесвітнього дня вишиванки Заслуженого академічного буковинського ансамблю пісні і танцю імені А. Кушніренка. Чернівецька обласна філармонія імені Д. Гнатюка.
 

За нашими підрахунками, цього року Всесвітній день вишиванки планують відзначити щонайменше у 60 країнах світу, - написала на своїй сторінці у Фейсбуку ініціатор та засновник акції «Всесвітній день вишиванки» Леся Воронюк.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж