Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Міжфракційне об'єднання «Буковина» вважає, що підстав для виборів у Чернівцях нема

Чернівецька міськрада працює нормально, - вважають буковинські нардепи
Члени міжфракційного депутатського об'єднання «Буковина» вважають, що немає підстав для проведення  позачергових виборів до Чернівецької міської ради.

До такого висновку дійшли народні депутати, які входять до об'єднання, після обговорення цього питання.

«Чернівецька міська рада працює, приймає рішення, забезпечує життєдіяльність  міста. Так, є в міськраді дискусії та різні позиції, але їх необхідно врегульовувати шляхом діалогу між представниками громади. Жодних правових підстав для перевиборів Чернівецької міської ради немає. Більше того, Чернівецька міська рада за 2016 рік отримала перше місце за прозорістю, відкритістю та підзвітністю серед усіх міських рад з 48 міст за результатами моніторингу спільного проекту USAID та УНЦПД «Індекс демократичності міст», – йдеться в повідомленні міжфракційного об’єднання «Буковина».

Нагадаємо, міжфракційне об’єднання «Буковина» створено в грудні 2014 року. До його складу входять Оксана Продан, Михайло Гаврилюк, Вадим Денисенко, Марія Матіос, Богдан Онуфрик, Іван Рибак, Роман Романюк, Сергій Рудик, Владислав Севрюков, Григорій Тіміш. Завдяки роботі депутатів вдалося реалізувати декілька десятків проектів, спрямованих на розвиток області, серед яких оновлення доріг, запровадження малого прикордонного руху з Румунією та багато інших. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж