Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Департамент ЖКГ із незрозумілих причин відмовив у закупівлі частини тролейбусів

Директор департаменту не зміг пояснити позицію відомства Департамент житлово-комунального господарства не підтримав напрацювання робочої групи із закупівлі вживаних тролейбусів із незрозумілих причин.
Про це 23 травня йшлося на брифінгу згаданого робочої групи.
Йдеться, зокрема, і про шість спарених тролейбусів «Шкода 15 Тр». За словами членів робочої групи, сформовані пропозиції до закупівлі тролейбусів базувалися на інформації керівництва тролейбусного управління. Вони найкраще підходять до чернівецьких умов.

За словами члена виконавчого комітету Чернівецької міської ради Антоніни Бабюк, коли робоча група намагалася з’ясувати у керівника Департаменту ЖКГ Сергія Погореного причини скасування лотів, той відповів: «Не знаю».

У свою чергу, депутат міськради Анатолій Чесанов заявив про саботаж із боку посадовців міської ради стосовно питання закупівлі тролейбусів. А його колега Богдан Ковалюк вважає, що це питання штучно політизується.

Позицію виконавчої влади міста намагалася пояснити активістка Тетяна Лебухорська, яку розпорядженням міського голови включено до складу робочої групи. За її словами, умови тендеру виписані невдало. Зокрема є зауваження щодо року випуску та стану тролейбусів.

У результаті, тендерний комітет прийняв рішення про оголошення закупівлі одинадцять вживаних тролейбусів на суму понад 15 мільйонів, замість запланованих двадцяти.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж