Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Десятикласник Артур Качур торік став переможцем семи наукових змагань

Понад сто чернівецьких школярів були відзначені грошовими винагородами та Грамотами за призові місця на олімпіадах


Понад сто чернівецьких школярів були відзначені грошовими винагородами та Грамотами за призові місця в Міжнародних, Всеукраїнських учнівських олімпіадах із базових дисциплін, ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних, Всеукраїнських учнівських конкурсах та конференціях. Сьогодні їх привітали у Мармуровій залі ЧНУ.
 
Вагомі перемоги юні чернівчани здобули в олімпіадах з географії, біології, математики, астрономії, фізики, хімії, географії, історії, екології, інформатики, англійської, французької, німецької мови тощо.
 
Кожен з переможців отримав від 150 до 350 гривень, багато школярів отримали нагороди за декілька олімпіад. Найбільшу кількість нагород отримав учень 10 класу Чернівецької гімназії №5 Артур Качур. За минулий рік він став переможцем семи наукових змагань: Міжнародної олімпіади з астрономії, IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики, IV етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії, Всеукраїнського конкурсу –захисту науково-дослідних робіт МАН, XIX Всеукраїнського турніру юних математиків, XXV Всеукраїнського турніру юних фізиків, Міжнародної конференції молодих вчених. Нагороди та відзнаки отримали також викладачі та керівники навчальних закладів, в яких успішно навчаються цьогорічні переможці.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chernivtsy.eu/portal

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж