Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Провокації Бурбака можуть мати негативні наслідки для Каспрука та «Народного фронту», - Руснак

Причина дострокових виборів – неможливість проводити «шкурні» питання
Народний депутат Максим Бурбак так активно просуває ідею дострокових виборів Чернівецької міської ради, бо нинішній депутатський склад не пропускає його «шкурні» питання.

Про це у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив експерт з питань місцевого самоврядування Борис Руснак.

«У раді не проходять «шкурні» питання Бурбака, тому він біситься. Той, хто злиться, біситься – це не ознака сили. Він сам робить провокаційні речі і провокує на це свого однопартійця. Він же вимагав від Фищука підписати клопотання, але Фищук трохи старший, трохи мудріший. І він не підписав того, бо, очевидно, юристи йому сказали, що нема підстав. А Олексій Павлович… На нього натиснули, і написав», - висловив припущення Руснак.

Він додав, що така активність народного депутата не принесе позитиву ні самому голові Чернівецької міської ради, ні партії, яку представляє Бурбак. «Що з цього вийде – побачимо, але не думаю, що це завершиться позитивом для Каспрука і «Народного фронту».скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж