Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Стан хлопчика з дитбудинку, якого вчора залишили в лікарні без нагляду, покращився

Дитина оточена увагою та турботою, - запевняють посадовці
В суботу за дорученням голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука, було зініційоване створення спеціальної комісії, яка вивчає всі обставини госпіталізації та лікування хлопчика, віком 2,5 роки, - вихованця обласного дитячого спеціалізованого будинку в обласній дитячій клінічній лікарні. За результатами її роботи, винні особи будуть притягнені до відповідальності.
 
Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Водночас, з ОКУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» поступила інформація про стан дитини. Зокрема, як повідомляє адміністрація медзакладу, на сьогодні стан хлопчика вже покращився і залишається стабільним. Зникла лихоманка. Дитина спокійна, стала краще їсти і оточена турботою та увагою.

На даний час хлопчик постійно перебуває у супроводі співробітниці дитбудинку в окремому ізольованому боксі під спостереженням медичних працівників. Лікування продовжується.
 
Як повідомляв promin.cv.ua, хлопчика із КМУ «Обласний спеціалізований будинок дитини», що у Чернівцях, у п'ятницю увечері привезли до лікарні. Дитина весь час плакала та не могла заспокоїтися - у маленького Дмитрика запущена форма стоматиту. А співробітники притулку на всю ніч залишили хлопчика, якому 2,5 роки, без нагляду. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж