Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Водоканал має прозвітувати про витрати, перш ніж знову просити грошей, – депутат

Комунальне підприємство знову має намір отримати допомогу з бюджету 
Про збільшення розміру грошової підтримки «Чернівціводоканалу» знову говорили під час сесії міської ради. Чиновники наполягають, що лише так підприємство до кінця року матиме змогу розрахуватися за спожиту електроенергію.

– Ми пропонуємо «Черінвціводоканалу» збільшити фінансування на 10,6 мільйона, – заявив перший заступник директора Департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради Олександр Буряк.

Депутати обурюються: крім щомісячної оплати послуг з водопостачання та водовідведення, люди змушені платити за прорахунки керівників підприємства.

– Це чи не єдине комунальне підприємство, яке має повністю збалансований тариф, тож повинно повністю забезпечувати себе фінансовими надходженнями. «Чернівціводоканал», як показує практика інших міст, може мати втрати не 100 відсотків, а 20, 30, 50, а ми його починаємо дотувати фінансувати з міського бюджету, – зазначив депутат Богдан Ковалюк.
За словами Богдана Ковалюка, перш ніж знову надавати фінансову підтримку водоканалу, ті, хто допустили таку ситуацію мають прозвітувати та нести відповідальність.

– Спочатку Водоканал має показати динаміку своїх змін і показати, що він хоче зробити, а не просто бездумно роздавати десятки мільйонів гривень на незрозумілу підтримку, – зазначив депутат.
За виділення грошової допомоги Чернівціводоканалу депутати так і не проголосували, тож до цього питання, імовірно, повернуться уже під час наступних засідань.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж