Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Факт необрання секретаря міськради не є підставою для її розпуску, - Сергій Власенко

Мер зобов’язаний шукати консенсус заради інтересів громади
Той факт, що в Чернівцях досі не обрано секретаря міської ради, не може бути підставою для розпуску ради й оголошення дострокових виборів.

Таку думку у програмі «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь» висловив народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

«На моє переконання це не є підставою. Тут повинен бути консенсус. Якщо винні, то винні дві сторони, бо так не буває, що голова має одну кандидатуру і або він, або ніхто. Рада це не підтримує і мер говорить: давайте їх розпустимо», - сказав нардеп.

«Хочу нагадати ситуацію у місті Львові, коли за минулої каденції мер Андрій Садовий мав більшість у раді, яку становили представники ВО «Свобода». Тоді мер Львова зміг організувати роботу міської ради, маючи «Свободу» як політичних опонентів і секретаря від цієї ж політсили. Садовий зробив усе, щоб рада працювала, бо це було потрібно для громади», - заявив Власенко.

Він зазначив, що у зверненні до профільного парламентського комітету щодо призначення дострокових виборів «трохи присутня маніпуляція з боку міського голови» Чернівців.

Крім того, Власенко заперечив, що народний депутат Микола Федорук, як один з членів Комітету з питань держбудівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування  має якийсь винятковий вплив на роботу цього комітету. 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж