Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

В ОДА знайшли причину поганого стану буковинських доріг

Проблему готові допомогти розв’язати чеські колеги
Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук провів робочу зустріч з представниками Союзу промисловості та транспорту Чеської Республіки та представником компанії ТОВ "НК ІТ-ПРОЕКТ" (MMI GROUP), повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

В ході зустрічі, представники Чеської компанії висловили готовність допомогти українській стороні в активному вирішенні проблем у галузі вантажних перевезень, де існує необхідність ефективного контролю за перевантаженням вантажних транспортних засобів у дорожньому русі.

Олександр Фищук наголосив на важливості цієї теми для Чернівецької області. «Дороги потрібно не лише будувати, але і належно за ними слідкувати, - зауважив голова облдержадміністрації. - Одним із факторів руйнування дорожнього полотна є перевантажені вантажні автомобілі. Контроль за порушниками норм можна здійснювати маючи належне технічне забезпечення, саме тому нам цікава ваша пропозиція».

Зауважимо, що в облдержадміністрації посилили роботу з удосконалення механізму попередження руйнування автодоріг області великогабаритним транспортом.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж