Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Винуватцем побиття дитини у садку є як вихователька, так і особа, яка знімала відео, – Мартинюк

У відомстві вважають, людина, яка фільмувала побиття, є пасивним учасником злочину 
У міській раді і досі обговорюють ситуацію, що склалася у ДНЗ №45. Там вихователька вдарила хлопчика по обличчю, причому, за свідченнями дітей, робила це неодноразово, заявляючи, що «грається з їхніми щічками».

Однак, під час зустрічі мера з керівниками дошкільних закладів міста, виявилося, що вихователька, яка, фактично, дала ляпаса дитині, не така вже й винна.

– Сьогодні ніхто не каже про те, що вихователь має 27 років стажу, лише один запис у трудовій книжці із ДНЗ №45, – розповіла голова профспілки освітян міста Чернівці Ганна Поштар.
 
Крім того, догану, яку оголосили виховательці, сьогодні відкликали. Поширене ж у мережі відео доказом побиття не може бути, адже без експертизи важко сказати, чи справді це садочок №45. Батьки до виховательки претензій не мають, заявила Ганна Поштар.
 
– Винуватцем цієї історії є як вихователь, так і та друга доросла людина, яка знімала відео і не заступилася за дитину. Вона є пасивним учасником злочину, – повідомив начальник міського управління освітиСергій Мартинюк.
Він також розповів, що управління освіти звернулося до прокуратури.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж