Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Водоканал має віддати 140 мільйонів боргу кінця 90-тих років, - Каспрук

Уже в липні рахунки комунального підприємства можуть бути арештовані
Загальний борг КП «Чернівціводоканал» за енергоресурси, спожиті ще в кінці 90-х років, становить близько 140 мільйонів гривень. Ці кошти підприємство має повернути протягом найближчого часу.

Про це під час брифінгу повідомив міський голова Олексій Каспрук.

«Прийнятий закон, який дозволяє реструктурувати заборгованість водопостачальних комунальних підприємств за електроенергію. Йдеться про борги ще з 90-х років. На сьогоднішній день загальна сума боргу «Чернівціводоканалу», разом із штрафними санкціями, пенями складає близько 140 мільйонів гривень», - повідомив мер.

За його словами, якщо місто підпише угоду про реструктуризацію, затвердить її в НКРЕКП і міська рада проголосує за це рішення – Чернівці скоротять цей борг до 70 мільйонів.

«Єдина умова: його треба буде виплачувати протягом 60 місяців. Фактично 1,2 мільйони гривень ми маємо щомісяця виділяти як допомогу «Водоканалу» для того, щоб в розстрочку погасити цей борг», - сказав Каспрук.

Він додав, якщо ця угода не буде підписана, або сесія міської ради її не затвердить, водопостачання обласного центру може бути припинене.

«У нас вже є позов «Чернівціобленерго» до «Водоканалу» щодо стягнення боргів кінця 90-х – початку 2000-х років на суму 11 мільйонів гривень. Фактично в липні судовиконавці можуть заарештувати рахунки підприємства, що призведе до збоїв у водопостачанні», - повідомив посадовець.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж