Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Українські компанії зазнали масової вірусної інтернет-атаки

Не працюють сайти низки банків, держустанов, компаній
Комп’ютерні системи українських банків та компаній було атаковано масовим інтернет-вірусом. За інформацією ЗМІ, інтернет-вірус атакував комп’ютерні системи низки банків, зокрема і державного «Ощадбанку».

Крім того, надійшли повідомлення про збої у роботі мереж «Київенерго» та «Укренерго». Пізніше з’явилася інформація про вірусну атаку на комп’ютерні мережі «Укрпошти», «Нової пошти» та «Укртелекому». Офіційний сайт «Укрпошти» не працює.

На своїй офіційній сторінці у Facebook «Нова пошта» повідомила: «Через масовану атаку вірусу Petya.A на наші інформаційні системи відділення та контакт-центр «Нова пошта» тимчасово не можуть обслуговувати клієнтів».

Всі відділення «Нової пошти» тимчасово припинили роботу.

У прес-службі «Укртелекому» також підтвердили факт атаки, а також те, що мова йде про вірус-шифрувальник. За словами представників компанії, незважаючи на атаку компанія продовжує представляти послуги телефонії та інтернету.

На офіційному сайті аеропорту «Бориспіль» опубліковано повідомлення про тимчасову недоступність розкладу рейсів.

Станом на 15.30 не працює і сайт Кабінету Міністрів України. У Міністерстві інфраструктури повідомили, що зазнали атаки криптовірусу.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж