Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Аби жити, маленькій чернівчанці потрібна допомога людей

В Україні дворічній Вікусі не дають шансів на життя
Маленькій чернівчанці потрібна допомога небайдужих людей. У дворічної Вікусі стався рецидив, який не вдається подолати, у дитини - рак, нефробластома. Раніше лікарі не давали їй шансу на життя. Проте благодійники вірять, що дівчинку вдасться врятувати. Фахівці за кордоном готові взятися за лікування дитини. Проте для цього потрібні чималі кошти. І зібрати гроші потрібно за один день, адже уже 13 липня дівчинка має полетіти на обстеження до Туреччини.
 
Про це у Фейсбуку пише Марта Левченко.
 
"Пам'ятаєте, нещодавно я просила вас молитву за манюню, якій більше не давали шансу на життя, бо у неї важкий рецидив, який не вдається подолати, рак, нефробластома. Так от, мама не опустила руки і вимагала ще один єдиний шанс, останню хімію! І манюні стало значно легше, лікарі які вже поставили на дитині крапку в шоці! І це те чудо, про яке я вас просила, ми всі молилися, посилали позитивні думки за Вікусю і вона бореться! Тепер Лікарі радять мамі спробувати закордоном, це єдиний шанс, бо що робити тут, уже ніхто не знає ( ми показали безнадійні доки Вікусі професору Інджі Айян яка лікує Янусю в Стамбулі, і вона прийняла рішення боротися і дає нам шанс! Шанс, який колись подарувала Яночці! Їхати потрібно терміново, Вікуся не їсть уже 2 дні! Виліт 13.07! Нам потрібно зібрати на обстеження та консультацію 7 тисяч доларів. Зібрати лише За один день! Квиток нам уже купила надзвичайно добра людина!
Прошу максимальний Репост, інших шансів не буде!!!!!! 1 доба! 1 життя, один шанс двохрічної манюні! Я продовжую вірити в чудо! Я продовжую вірити вам!", - ідеться у дописі. 
 
Пізніше благодійниця повідомила, що завдяки небайдужим усього за ніч для порятунку Вікусі вдалося зібрати 143 тисячі гривень.
 
"Залишилося зібрати 39 тисяч, щоб ця маленька крихітка отримала бодай 1 шанс на життя, щоб Вікуся завтра о 10 годині вирушила до Стамбулу, щоб жити!Прошу тисячі молитв, щоб манюня витримала подорож, бо іншого шансу в неї нема, з лікарні її вже виписали як безнадійну, але надія є у наших сердцях і впевнена на це воля небес!". 
Реквізити мами: 
Приват банк в гривнях 4731217111704068 Перепада Юлія Володимирівна.
Приват банк в доларах 
Beneficiary Perepada Yulia
Account
5168742019993504
Bank of beneficiary
Privat bank
Swift code 
PBANUA2X
Intermwdiary bank
JP MORGAN CHASE BANK
Swift code
CHASUS33
Correspondent
Account 
0011000080
IBAN UA48305299
0005168742019993504
PayPal:PayPal: для Перепади Вікторії
Kidsfutureukraine@gmail.com
#ЯмУскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж