Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ляшко вимагає від уряду регулювання ціни на молоко

Після Гітлера в Україні було більше корів, ніж зараз Підняти закупівельну ціну на молоко та повернути у власність держави газорозподільчі мережі вимагає від прем’єр-міністра Володимира Гройсмана лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко. Під час години запитань до уряду політик розповів, які проблеми насправді турбують українців у селах, повідомляє прес-служба РПЛ.
 
«Ціна за літр молока мізерна – 3,20 або 3,50 гривень, тому люди масово вирізають худобу. Після Гітлера в Україні було більше корів, ніж зараз. Більше того, дотації від уряду не доходять до фермерів – кошти отримують латифундисти. Пане прем’єр-міністр, розкажіть українцям, що ви робите для того, щоб відновити поголів’я рогатої худоби на селі та встановити ринкові ціни на молоко?», – звернувся до Гройсмана Ляшко.
 
Також народний депутат нагадав Голові уряду про вимогу Радикальної партії щодо повернення газорозподільчих мереж у власність держави.
 
«Фірташ, Льовочкін та Бойко безоплатно користуються газорозподільчими мережами, побудованими за рахунок державних коштів та коштів українців. Передали їх ще при уряді Азарова. Але і досі, вже при уряді Гройсмана, газорозподільчими мережами користуються безкоштовно ці олігархи, а українці платять їм у кишені мільярди», – обурився лідер РПЛ.
 

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж