Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Ломачинці можуть стати найбільш неймовірним селом України

Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня
Село Ломачинці стало півфіналістом II Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017».

Із понад 300 заявок Ломачинці, Сокирянського району, посіли 4 місце серед 20 півфіналістів, інформує ТРК «На своїй хвилі».
 
Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно). Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти. Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.
 
Мета проекту – сприяння взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.
 
За умовами конкурсу з 1 червня по 16 липня відбувся «Неймовірний сільський автопробіг» – журналісти AgroPortal.ua відвідали кожне з 20 сіл. Після цього розпочалося онлайн-голосування, за результатами якого будуть визначені переможці.
 
Призом конкурсу, що фінішуватиме 24 серпня у День Незалежності, є сертифікат на придбання інвентаря, який надалі закуплять для села організатори конкурсу. Також переможець отримає унікальну можливість відвідати восени цього року Німеччину з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування в Німеччині.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж