Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У БДМУ уже подали заяви майже три тисячі вступників

Найбільше абітурієнтів планують вступити на спеціальність «Медицина» Вступна кампанія у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» триває.

Станом на 17 липня абітурієнти подали більше 2800 заяв на навчання в університеті. Серед них найбільша кількість охочих навчатися за спеціальністю «Медицина».

«Мрія стати лікарем та допомагати людям була з дитинства, саме тому вирішив опановувати дану професію в коледжі, а тепер хочу продовжити навчання в БДМУ.
Обираючи вищий навчальний заклад, переглянув багато інформації про медичні виші й обрав ваш, адже знаю, що БДМУ займає лідируючі позиції у багатьох рейтингах, крім того про медичний університет Чернівців – прекрасні відгуки випускників. Дуже сподіваюся, що стану студентом Буковинського медуніверситету», - каже Михайло, випускник Хмельницького базового медичного коледжу.

 
«Професія лікаря вабила з дитинства, і провчившись в медучилищі зрозуміла, що обрала правильну для себе професію. А зараз хочу вступити до вашого навчального закладу, адже відгуки моїх родичів, які тут навчалися, дуже позитивні. Приємно вразила робота Приймальної комісії, яка працює швидко та організовано і, що дуже важливо, з посмішкою – дуже гарне ставлення до абітурієнтів», ділиться - Іванна, випускниця Кам'янець-Подільського медичного училища

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: /www.bsmu.edu.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж